Hizmetlerimiz

ATÖLYE MİMARLIK

NELER YAPIYOR?

Müşterilerimize uygun ürünleri sergilemekle birlikte gerek proje çizimleri gerek uygulama konusunda kesintisiz hizmet sunmaktayız.

MİMARİ KEŞİF

Tasarlayacağımız mekanın ölçülerini alıyoruz, fotoğraflarını çekiyoruz. Mekan içindeki bölümlerin bilgilerini alıyoruz. Tasarım olarak müşteri isteklerini ve beklentilerini kendi tavsiyelerimizle birlikte not ediyoruz.

3D TASARIM

Yerleşim planını oluşturduktan sonra  3D gerçekçi görünümü oluşturuyoruz. Bu aşamada mekanın bitmiş halinin önizlemesini görüyoruz.

PROJELENDİRME

Mekanın yerleşim planı, oda düzenini, geçiş mesafelerini, boş hacimleri, yükseklik avantajları ve yoğunluk hesapları yaparak oluşturuyoruz.

ÜRETİM İMALAT

Kaliteli, beklentilere üst düzeyde hitap eden, mimari ekibi ile teknik çalışmaya önem vererek müşteri odaklı olarak çalışıyoruz.

SATIŞ

Her zevk tarz ve bütçeye hitap ediyoruz ve sizinle demirbaş ürünlerin seçimini yapıyoruz. Adet belirleme ile birlikte fiyatlandırmamızı bitirip, ödeme koşullarını belirleyip  satışı gerçekleştiriyoruz.

MONTAJ TESLİM

Uzman montaj ekibimiz tarafından mekanın montajı yapılmaktadır. Kısa sürede montajını yaparak, anlaşmalar dahilindeki tüm ürün ve hizmetleri teslim ediyoruz.